Gastronomia w Pucku

(16)

Kuchnia oparta na świeżych składnikach.

Restauracja Na Molo - na Molo w Pucku - przedłużenie Alei Lipowej. To miejsce, w którym króluje kuchnia oparta na świeżych składnikach, a wyjątkową atmosferę dopełnia przytulne, a jed... więcej »

Molo, Puck

Restauracja Beka zapraszamy na stek z polędwicy argentyńskiej oraz na fillet z łososia na ziemniaczanym purée. Do tego zupy i inne dania mięsne, dania z ryb. Godziny otwarcia: Poniedział... więcej »

ul. Kasztanowa 5, Puck

Restauracja Tawerna Strand w starym porcie rybackim, w Pucku. Kuchnia Tawerny Strand oparta jest na kulinarnej kulturze Kaszubów - genialna prostota klasycznych przepisów, wzboga... więcej »

ul. Morska 21, Puck

Willa Puck Cafe - codziennie pieczone różnorodne ciasta i desery wyrabiane z produktów pierwszej jakości. Włoska kawa illy, szeroka gama herbat sypanych, jak również koktajli,... więcej »

ul. 1 Maja 12, Puck

Smażalnia Ryb.

Smażalnia Ryb Chata Morgana w Pucku - smażalnia ryb na plaży. Smaczne i niedrogie dania obiadowe oraz piwo z kija. Idealne miejsce w Pucku na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, nad wodą. więcej »

ul. Żeglarzy, Puck

Lody, gofry, kawa, desery.

Lody Marko w Pucku to rodzinna firma z tradycjami, założona w 1993 roku. Zajmuje się produkcją lodów rzemieślniczych z najwyższej jakości komponentów i niepowtarzalnym smaku. więcej »

ul. 10 Lutego 52, Puck

Bar Pomorza Gdy-50 - smażalnia na starym, rybackim kutrze. Jedyny taki bar, gdzie zjesz smaczną rybkę (prosto z morza), pobujasz się na fali, posłuchasz morskich melodii na pokładzie drewniane... więcej »

ul. Żeglarzy 1, Port Rybacki Puck

Restauracja Pod Złotym Lwem na Starym Rynku w Pucku. Restauracja mieści się w kamiennym wnętrzu piwnic. Restauracja istnieje od lipca 2015 r., stawia przede wszystkim na świeżość, oryginalnoś... więcej »

ul. Stary Rynek 17, Puck (wcześniej Plac Wolności)
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00